Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pražský přebor starších žáků divize II - 7. turnaj

12. 1. 2007

FBŠ Bohemians Bay-Leaves B – Orel Praha 1:3

Další turnaj jsme tentokráte pořádali v hale Lyceum Drtinova. První zápas jsme hráli proti Orlu Praha. Na začátku první třetiny jsme se spíše zalekli možná i jejich „názvu Orel“, a tak nás přestříleli a i díky Michalovým zákrokům to bylo pořád 0:0. Na konci 1. třetiny Orli vystřelili na bránu a Michal střelu sice chytil, ale před naší brankou stal soupeřův útočník, který dorazil míč do sítě (0:1). To bylo vše, co se výsledkově stalo v 1. třetině.

Ve 2. třetině jsme už také ohrožovali branku jako Orli, ale v čase 14:44 jsme dostali gól, což pro nás už nevypadalo moc dobře (0:2). Ale hned po soupeřově gólu dal Grigar snižující gól, v čase 15:06 (1:2). Do konce 2. třetiny se nic dalšího zásadního nestalo, a tak jsme prohrávali 1:2. Ve 3. třetině jsme museli zabrat, abychom dali vyrovnávací gól, ale to se nám nevedlo. V čase 25:19 dostal dvouminutový trest soupeřův hráč za nedovolenou vzdálenost. To nás mohlo postavit na nohy a mohli jsme i vyrovnat, to se nám však opět nepovedlo a v čase 27:38 jsme si vzali time-out a zkusili udělat nějakou taktiku na poslední minuty. Ani hra na risk se nám nepovedla a dostali jsme rozhodujícího gól od Orlů v čase 28:37 (1:3). Dorovnat se nám už nepodařilo, a tak jsme zápas i tímto rozdílem prohráli. Soupeř byl u většiny míčků rychleji než my, působil živějším dojmem a lépe kombinoval.

Kvasnič

FBŠ Bohemians Bay-Leaves B – FBŠ Bohemians DDM Praha 7  5:3

Ve druhém zápase nás čekal silný soupeř. Ze začátku jsme měli trochu obavy, které ovšem hned v první minutě zmizely. Náš kapitán Tomáš Grigar vystřelil a gólman nedokázal udržet míček, který se dostal k volnému Patrikovi. Ten bez problémů dopravil míček do sítě (1:0). Vedení jsme si udrželi jen do osmé minuty, kdy se při jednom z ofenzivních výletů soupeře míček nešťastně odrazil od hokejky našeho obránce Motyky do naší brány (1:1).

Stejně jako začátek první třetiny, byl i začátek druhé třetiny spíše v naší režii. Hned po osmi vteřinách se krásně trefil Vašek Pechman po asistenci Slámiče (2:1). Minutu na to měl Patrik před sebou opět prázdnou bránu po přihrávce Vaška Kadlece a i tuto šanci proměnil (3:1). Při dalším střídání byl Patrik nečekaně (opět) osamocen před bránou, kam se mu dostala přihrávka opět od Tomáše Grigara, a Patrik tak završil svůj hattrick do prázdných branek (4:1). Pár vteřin poté měl soupeř rozehrávku před naší bránou a střela se otřela o tělo dalšího našeho obránce, Kuby Malečka, a skončila v brance (druhý „vlastňák“, 4:2).

Na začátku třetí třetiny jsme si řekli, že se nebudeme za každou cenu hnát dopředu, ale i přesto se nám podařilo vsítil pátý gól, kdy nečekaně Patrik opět do úplně prázdné brány (5:2). Áčko si připsal opět Vašek Kadlec. V polovině poslední třetiny se ,,poprvé“ trefil i náš soupeř, a to Zeman po nedůrazu před bránou (5:3). Ke konci třetiny jsme měli ještě možnost zahrát si přesilovku, kterou jsme bohužel neproměnili. Vyloučen byl soupeřův hráč za přestupek, který se zase tak často nevidí, a to špatné očíslování (v zápise měl uvedeno jiné číslo než na dresu). Po zápase jsme měli důvod k radosti, protože jsme porazili jeden z nejlepších týmů ligy (při matematickém dorovnání, aby měly všechny týmy stejný počet odehraných utkání, drží totiž naše „D“ první místo!). Obránci byli před brankou důrazní a soupeři nic nedarovali. Míček byl po většinu času pod naší kontrolou. Nasazení v prvním a druhém zápase se skoro ani nedá srovnat.

Míša

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář