Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pražský přebor starších žáků divize II - 6. turnaj

27. 12. 2006

FbŠ Bohemians Bay-Leaves B – Sokol Horoměřice 2:3

K našemu poslednímu turnaji v tomto kalendářním roce jsme cestovali do pro někoho z nás zatím neznámé haly Sparty II. Naše řady přišla doplnit Míša Lingová, která nám během obou zápasů svou hrou vydatně pomáhala. Na začátek utkání jsme dlouho nečekali a krátce po osmé jsme prohráli první buly... Než jsme se stačili rozkoukat, lovil Filip míček ze sítě po střele horoměřického hráče (0:1). To nás zaskočilo a do konce třetiny se až na pár možností nic převratného nestalo.

Do 2. části hry jsme vstoupili plni odhodlání a vervy a hned po minutě jsme se soupeřem srovnali krok, konkrétně se trefil náš elitní kanonýr Slámič, asistoval Petr (1:1). Tento gól nás místo toho aby povzbudil, spíše ukolébal. Proto jsme v čase 16:17 opět inkasovali (1:2).

Na startu 3. třetiny jsme bránili standardku tak nešikovně, že Míla dostal 2 minuty za vzdálenost. Paradoxně se nám podařilo v oslabení (!!!) opět dotáhnout náskok soupeře. Střelec byl opět Slámič po tandemové akci s Gigou na 1 obránce Horoměřic (2:2). Což nám, pro změnu, moc dlouho nevydrželo, neboť po dorážce útočníka soupeře jsme opět ztráceli (2:3). V jednom oslabení jsme tedy vstřelili i inkasovali branku. Šance potřetí vyrovnat ještě byla, protože byl vyloučen soupeřův hráč za faul na Láďu. Zkusili jsme nasadit „extra linu“ ve složení:  Giga, Slámič, Palma - Kuba a Láďa, ale této možnosti jsme bohužel nevyužili. A neskórovali jsme ani při závěrečné power-play. Nedokázali jsme se soupeřem držet krok a prakticky z následujícího střídání po naší vyrovnávací brance jsme vždy znovu inkasovali. Soupeř byl dravější, rychlejší, víc chtěl vyhrát. Na některých byla patrná únava. Byl to podle mého názoru doposud nejhorší zápas v této sezóně. I proto jsme tedy prohráli 2:3.

Slámič

FbŠ Bohemians Bay-Leaves B – FC Bučis Team 4:0

Poté, co se nám podařilo prohrát s Horoměřicemi, jsme si řekli, že to zkusíme „trochu“ jinak, a že druhou porážku nedopustíme. Do našeho posledního zápasu bychom měli vyrukovat s maximálním odhodláním. Celá 1. třetina byla podle mého názoru tou nejhůře koukatelnou, jakou jsme kdy předvedli, protože nepřinesla skoro žádné šance ani góly.

2. část zprvu vypadala, že naváže na tu první, ale co se nestalo. V době, kdy už jsme začali být nervózní, se podařilo Láďovi excelentně napřáhnout při rozehrávání volného úderu kousek za půlkou hřiště a gólman hostí zahlédl míček, až když byl za brankovou čarou, a to i díky dvojnásobné cloně Lingová, Forman (1:0). To nám, ale i soupeři, vlilo novou krev do žil. A nutno uznat, že nebýt famózního výkonu Michala v brance, kdo ví, jak by to dopadlo... Michal za stavu 1:0 vychytal 2 velké šance soupeře, přičemž obě z bezprostřední blízkosti. Naštěstí se nám povedlo neinkasovat, což byl asi zlomový bod zápasu.

Ihned na startu poslední třetiny kalendářního roku 2006 jsme vsítili gól, konkrétně znovu Slámič, po nahrávce Motyky (2:0). Navíc za další dvě minuty byl vyloučen soupeř a naše speciální formace ve složení: Giga, Slámič, Palma, Láďa a Kuba měla možnost rozhodnout bitvu. To se nepovedlo, a tak byl vyloučen Láďa Holotík za vražení a obraná čtyřka (Giga, Kuba, Míša, Motyka) odolávala tlaku soupeře.Což se povedlo a Láďa završili v čase 26:45 svůj heroický výkon gólem na 3:0. Zbytek zápasu se už jen tak dohrával a měli jsme více ze hry. Formič ještě po nahrávce Míši (která hrála skvěle, a i proto měla v hale fanklub od hráčů z jiných týmů :) vstřelil gól (4:0). Teprve ve třetí třetině tohoto zápasu jsme začali hrát naši hru. Takže jsme se rozloučili s rokem 2006 vítězstvím.

Láďa Holotík

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář