Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pražský přebor starších žáků divize II - 4. turnaj

18. 11. 2006

FbŠ Bohemians Bay-Leaves B – FT Sokol Břevnov 4:1

Ke dalším turnaji v této sezóně jsme cestovali do pro nás neznámé haly na Zličíně, kde jsme měli odehrát dvě utkání, se Sokolem Břevnov a s FZŠ Vybíralovou.

První jsme se střetli s Břevnovem a od začátku jsme diktovali tempo hry a po 77 sekundách jsme proměnili hned první šanci, kdy se po nahrávce Lukáše radoval z gólu Slámič (1:0). Očekávali jsme rychlé rozhodnutí zápasu, ale druhý gól nepřicházel. Do konce třetiny nebyla ani šance.

Ani ne po dvou minutách 2. třetiny jsme dostali možnost početní výhody po faulu soupeřova útočníka a chystali jsme se náskok zvýšit. Avšak to se nám nepodařilo a v čase 15:40 jsme inkasovali z hole hráče Břevnova gól (1:1). Naštěstí za další dvě minuty jsme opět vedli, to když Patrik skóroval po přihrávce Patrika Míky (2:1) a za další dvě minuty jsme zvýšili své vedení už na dva góly po nádherné Slámičově trefě (3:1). Ve třetí třetině se toho už moc nestalo, jen Patrik Míka dal nádherný gól z voleje a utkání tedy skončilo (4:1).

Patrik H.

FbŠ Bohemians Bay-Leaves B – FZŠ Vybíralova 1:2

Až na tomto turnaji jsme po výhře nad Břevnovem poprvé našli přemožitele - FZŠ Vybíralovu. Celé utkání se hrálo „nahoru-dolu“ s tím rozdílem, že Vybíralova, i přes skvělý výkon vynikajícího Kvasniče proměnila o jednu šanci více než my. To byl hlavní rozdíl, jinak pěkného utkání.

Ale pojďme od začátku. Soupeř na nás vlétl tak, jak jsme to nečekali a po pár akcích jsme z jejich hole poprvé inkasovali (0:1). Do konce třetiny jsme ještě měli šance srovnat krok, ale to se nám nepovedlo. Co se ale povedlo Láďovi byl trest - dvě minuty za nedovolené vražení... Tím první třetina skončila.

Druhou část hry jsme začali aktivněji my a naše 1. lajna si vybojovala tlak v útočném pásmu, což přineslo vyrovnání, konkrétně se trefil náš kapitán Giga v čase 15:24 (1:1, přesně 10 minut po 1.gólu). Pak se situace zkomplikovala, když Kuba Maleček dostal opět dvě minuty, tentokrát za oplácení. Toto oslabení jsme také přečkali bez úhony a začali vystrkovat růžky. Patrik Horáček měl na hokejce dvě tutovky, když mu míček před prázdnou branku připravil Giga, ale obě zahodil.

3. třetina začala opatrně, ale po necelých sedmi minutách začali plát emoce. To když hrubě hrající Zapletal dostal pětiminutový trest za hrubost, když dohrál souboj zcela zbytečně s naším gólmanem Kvasničem a my si vybrali oddechový čas. Rozhodli jsme se, že zkusíme zápas přetavit v náš prospěch, ale to se nám nevyplatilo, neboť Patrik Míka musel faulovat unikajícího soupeře a dostal 2 minuty za vražení. A přišel trest v podobě inkasovaného gólu. Soupeřův útočník nám proklouzl a asi natřikrát prostřelil Kvasniče (1:2). Do konce utkání se už nic moc nestalo, a tak jsme poprvé prohráli 2:1. V tomto utkání nás Vybíralova přeběhala, jinak je škoda, že jsme se třikrát posadili na trestnou lavici.

Patrik M.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář