Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš 8. turnaj na Radlicích

29. 4. 2006

Wizards DDM Praha 10 – FbŠ Bohemians Bay-Leaves B 1:9

Na náš předposlední turnaj jsme cestovali na Radlice. Před zápasem jsme prožili nečekané nervy, když jsme netušili, jestli se náš gólman stihne dostat na zápas. Jako nouzové řešení jsme měli připraveného obránce Láďu Holotíka, který by do brány zaskočil. Nakonec to brankář stihl a zápas začal. Ale už po 23 sekundách hry prostřelil nepříliš rozcvičeného gólmana útočník Wizardů (1:0). Obrat ve vývoji začal v posledních vteřinách 1. třetiny Kalina po Patrikově asistenci (1:1). Tímto gólem se ukončila 1. část hry. O přestávce nás ani nenapadlo, že vyhrajeme vysokým rozdílem, avšak v čase 13:51 po Baťkově přihrávce dal vítězný gól Slámič (1:2). 3.třetina začala gólem Kaliče (v čase 20:14, stav 1:3) a Patrika po přihrávce Míky (v čase 21:02, stav 1:4). V rozpětí 23:48 – 24:41 Kalič vstřelil další branky a u všech měl asistenci Patrik (1:7). Tyto tři góly padly během 53 sekund a 1 střídání! Za dalších 9 sekund přidal svůj 2. gól v zápase Slámič po další přihrávce Petra Baťka (1:8). Gólový stroj ukončil v čase 27:12 Horáček (1:9), kterému míček předložil dnes výborně hrající Kalič. Nutno podotknout, že třetí třetinu jsme vyhráli 7:0, a zaslouženě máme 2 body. Kalina získal v utkání 5+1 a Patrik 2+4.

Motyka

VSK Medik-Ovocné Báze – FbŠ Bohemians Bay-Leaves B 0:4

Po jednoznačném vítězství nad Wizardy jsme se ve 12:10 postavili proti VSK Medik-Ovocné Báze. Se soupeřem jsme letos měli vyrovnanou bilanci, jednou vyhrál soupeř, jednou my. Úvod zápasu byl vlažný z obou stran. Nepřesnosti ve finální fázi vedli k nudné hře bez větších šancí. V takovémto duchu se vedla celá 1. třetina. Jediné pozitivum bylo, že se nám podařilo ubránit malé, šikovné a hbité útočníky soupeře. Od začátku 2. třetiny jsme byli jasně lepším týmem, což se projevovalo i na vypracovaných šancích. Ve 12. minutě po chybě v rozehrávce, kdy soupeřův obránce dal lobu příliš malou razanci, si Petr zpracoval tělem míček a dělovkou nastřelil břevno. Hned při příštím střídání si ale Petr spravil chuť. Slámič po mantinelu potáhl míček, nahrál Petrovi a ten nechytatelnou ranou přímo pod břevno nedal brankářovi šanci a dostal nás do vedení 1:0. To vše v čase 12:47. Ihned při dalším střídání se prosadil Patrik svým tradičním způsobem, tj. střelou zblízka do horní poloviny brány. V čase 13:33 jsme tak vedli 2:0. Znovu neuběhla ani minuta a dostali jsme se již do tříbrankového vedení. Vašek nahrál Petrovi a ten se dokázal prosadit i přes protihráče tak, že si ze vzduchu předkopl míček před sebe a pak jen zasunul do brány. Vedli jsme již 3:0 a probíhala 14. minuta a 26. vteřina.Všechny tyto tři góly jsme dali za pouhé necelé 2 minuty. Zhruba po minutě, v čase 15:23 přišla komplikace při cestě za vítězstvím. Na 2 minuty byl vyloučen Jakub Maleček za vražení. Oslabení jsme ale naštěstí přežili a udrželi stav 3:0. Tak skončila i druhá třetina. V první polovině 3. třetiny byla hra zhruba stejně nudná jako na začátku zápasu. Za zmínku stojí až gól Patrika v čase 24:59. Asistenci si připsal Kalič a vedli jsme již 4:0. V samotném závěru zápasu si Petr mohl připsat třetí gól a tím i hattrick, ale jeho střela letěla o kousek nad brankou soupeře. Výsledkem 4:0 zápas skončil.

Petr B.

FbŠ Bohemians Bay-Leaves B – Akcent Sparta B 4:1

Náš další zápas byl proti týmu Akcent Sparta Praha. Již před začátkem utkání jsme si všimli, že si Sparťani na tento turnaj přivezli posilu: mladšího žáka ze sparťanského áčka. Zápas začal a nám se potvrdila myšlenka, že nám bude tento nebezpečně šikovný hráč dělat problémy. První třetina byla od obou týmů opatrná, takže skončila bezbrankově. Ale hned v čase 5:45 druhé třetiny se již zmiňovaný áčkař Marvánek prosadil (0:1). Do konce druhé desetiminutovky ještě srovnal Patrik po skvělé nahrávce Kaliče (1:1), který jej uvolnil přes půl hřiště. Takže do třetího dějství vstupovaly oba týmy za nerozhodného stavu. Pak se to však prolomilo. Slámič, jak je jeho zvykem, objel celou branku a chtěl vystřelit, jenže míček mu trochu sklouzl zrovna na Palmu, ten mu míček vrátil nepatrnou nahrávkou a Slámič se pokusil vystřelit téměř z nulového úhlu. S dopomocí sparťanského obránce ale míček přece jenom za záda gólmana dostal (2:1). Třetí náš gól přidala opět druhá lajna: Palma rozehrál volný úder, ze kterého bezvadně našel Péťu, který nedal gólmanovy šanci (3:1). To vše v čase 25:09. Potom ještě v 28:49 prosóloval Kalič půlku hřiště a chladnokrevně zakončil. Konečný výsledek byl 4:1. Atmosféra kolem utkání byla velmi vypjatá a rovněž na hřišti to občas na obou stranách hodně jiskřilo. Přesto si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě.

Palma

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář